Google Photography Prize pro studenty celého světa

čtvrtek 7. května 2009 ·

Google Photography PrizeGoogle Photography Prize je celosvětová soutěž pro studenty celého světa, kteří mají vytvořit portfólio pěti digitálních fotografií s motivy pro iGoogle. Soutěž je vypsána společností Google ve spolupráci s londýnskou Saatchi Gallery.

- Práce 36 nejúspěšnějších soutěžících budou použity jako témata iGoogle.
- Práce 6 finalistů budou vystaveny v Saatchi Gallery.
- Vítěz získá 7500 dolarů a bude moci strávit den s Martinem Parrem.

Uzávěrka je 31. května 2009.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.