Animované výukové materiály o cenové stabilitě

pondělí 18. května 2009 ·

Evropská centrální banka ve spolupráci s národními centrálními bankami eurozóny připravila soubor informačních materiálů s názvem „Proč je pro vás důležitá stabilita cen?“, který je určen pro studenty a učitele a je k dispozici ve všech úředních jazycích Evropské unie. Soubor se skládá z osmiminutového animovaného filmu, brožur pro studenty a z výukového materiálu pro učitele. Hlavními postavami filmu jsou dva středoškolští studenti Anna a Alex, kteří se snaží dozvědět více o cenové stabilitě, která je rovněž tématem stručných brožur pro studenty a podrobněji je rozvedena ve výukovém materiálu pro učitele.

Přehrát film - QuickTime, Real Video, Windows Media
Informační materiál pro studenty (3,7MB PDF)
Výukový materiál pro učitele (3,6MB PDF)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.