8. 6.: Vzdělávací aktivity pro koordinátory ŠVP a učitele gymnázií

středa 20. května 2009 ·

VÚP vás zve na setkání koordinátorů ŠVP, které proběhne 8. 6. 2009 na gymnáziu v Rokycanech. Zprostředkuje vám zkušenosti z pilotního gymnázia a nabídne inspirativní prostor pro řízenou diskusi, která se bude věnovat otázkám týkajícím se sestavování ŠVP a výuky podle něj.

Na setkání se můžete přihlásit zde. Akce proběhne jako součást modulu Síť.

Dalšími připravovanými akcemi jsou oborové semináře pro učitele, které se uskuteční v červnu 2009 v Praze a v Brně. Budou zaměřeny na tvorbu učebních osnov a výuku podle ŠVP. Seznam šesti oborů a termíny jsou součástí přihlášky. Na podzim 2009 bude nabídka doplněna o ostatní vzdělávací obory.

Nabídkou šitou na míru koordinátorům je koučování, které představuje odborné doprovázení při řízení změn spojených se ŠVP. Prostřednictvím osobních konzultací s profesionálním koučem je možné zdokonalit dovednosti v oblasti vedení lidí a komunikace. První pětiměsíční cyklus bude probíhat od září 2009 do ledna 2010. Přihlásit se můžete nejpozději do 20. 6. 2009.

Všechny uvedené aktivity Projektu Kurikulum G jsou zcela hrazeny z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Více informací získáte na webových stránkách www.vuppraha.cz/ku­rikulumg.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.