Veronika Rodriguez: Děti znají výsledky přijímaček. Projděte si testy

pondělí 27. dubna 2009 ·

Jedničkáři si mohou vybírat, jejich méně úspěšným spolužákům naopak začíná kolotoč vyřizování.

Tak to vypadá po prvním kole přijímacích zkoušek na střední školy, které skončily v pátek.

Drtivá většina škol už na svých webových stránkách vyvěsila výsledky a rozesílá dětem doporučené dopisy. Teď už jen čekají, jestli studenti skutečně v září nastoupí. Pokud o místo v lavici nechtějí přijít, musejí se děti do pěti dnů řediteli školy "upsat". Tedy poslat takzvaný "zápisový lístek".

Pokud dítě lístek nepošle, budou jeho místo školy nabízet dál.

Celý článek na Aktuálně.cz.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.