MŠMT: Návrh novelizace školského zákona - duben 2009

pondělí 27. dubna 2009 ·

Slibovaná druhá vlna novelizace školského zákona je ve vnějším připomínkovém řízení. Nově upravuje celou řadu oblastí života školy. Mimo jiné posiluje pravomoci škol při ochraně bezpečnosti a zdraví žáků a žákyň a vychází vstříc i školské veřejnosti v otázce odvolávání a jmenování ředitelů.

Novela školského zákona přináší řadu změn. Odbory i zaměstnavatelé je vítají

ma_7846.doc Návrh novelizace školského zákona v připomínkovém řízení (195kB)

dz_7846.doc Důvodová zpráva (284kB)

pz_7846.doc Promítnutí změn (355kB)

Materiál byl postoupen k připomínkám standardním způsobem.

Kromě toho připomínky můžete zasílat také na e-mail: novela561ri2009@msmt.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.