MŠMT: Jak učit o období komunismu?

čtvrtek 29. ledna 2009 ·

30. ledna 2009 se v kině Světozor uskuteční tisková konference společnosti Člověk v tísni za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Ondřeje Lišky.

DATUM:
30. ledna 2009

ČAS:
10:15

MÍSTO:
Malý sál kina Světozor
Vodičkova 41
Praha 1

TÉMATA:

  • Přístupy k vyučování moderních československých dějin
  • Koncepce státu
  • Role neziskových organizací


MŠMT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.