CERMAT: Informační materiály CERMAT pro školy

čtvrtek 8. ledna 2009 ·

V následujících dnech obdrží všechny střední školy zásilku materiálů z CERMATu obsahující informační materiály pro žáky 2. a 3. ročníků a přehledný plakát modelu nové maturitní zkoušky. Materiály byly vytvořeny v rámci informační kampaně k nové maturitě a mají sloužit budoucím maturantům i jejich pedagogům k lepší orientaci v této problematice.

Elektronickou verzi žákovských novin i plakátu s modelem maturitní zkoušky naleznete ke stažení zde:CERMAT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.