redakce: Diskuzní poradna k tzv. balíčku výukových programů

středa 30. ledna 2002 ·

Na několikeré čtenářské pobídky dáváme k dispozici oddělené diskuzní fórum pro všechny ICT správce, kteří řeší technické problémy při instalaci a provozu výukových programů, které školy obdržely jako tzv. balíček základního programového vybavení v rámci Projektu II SIPVZ.

Toto fórum prosím používejte pouze k stanovenému účelu a nevkládejte do něj nesouvisející příspěvky – záhy by tak přestalo plnit svoji funkci. Přiznáváme, že se jedná o improvizované řešení, než bude na České škole zprovozněn samostatný diskuzní modul. I tak jistě udělá potřebnou službu.

K tématu tzv. balíčku zde vyšel již v prosinci článek, u kterého se rozvířila debata jak „politická“, tak i technická. Článek je však z titulní stránky dávno pryč, což jeho diskuzi uzemnilo (mnoho čtenářů zkrátka chodí pouze na titulku). Příspěvky k tomuto tématu se též objevily pod zcela jinými články. Aby nepřišly nazmar, překopírovali jsem je všechny do této „poradny“ jako její základ. Poradně vyhradíme místo ve středové mozaice (pochopitelně pokud o ni bude zájem).

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.