Zrkadlo

středa 19. září 2001 ·

Zaměření : Program demonstruje zobrazování předmětů pomocí optických prvků.
OS a HW nároky : MS DOS. Na disku vyžaduje 0,3 MB.
Autor a rok vzniku : Miroslav Dobrota, 0
Licence : freeware
Velikost : 0,1
Jazyk : slovensky

Program prakticky demonstruje zobrazování předmětů pomocí zrcadla, dutého zrcadla, vypuklého zrcadla, spolky a rozptylky. Uživatel myší posunuje objektem – vzorem v soustavě obsahující jeden z výše uvedených optických prvků a program ke vzoru zobrazuje jeho obraz.

Součástí programu je i teoretická část pojednávající o vlastnostech výše uvedených optických prvků.

Programu však škodí, že jeho grafické provedení je nepříliš atraktivní.


Zde stáhněte

dokument

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.