redakce ČTK: Internetový projekt Juristic

pondělí 4. prosince 2000 ·

Informace pro studenty i odkazy na právní informace využitelné pro širokou veřejnost přináší internetový projekt Juristic.

Je společným dílem studentů a absolventů Právnické fakulty a Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni. Zájemci ho najdou na internetové adrese www.juristic.cz.

Juristic obsahuje například nabídku knih a skript, informace o školeních a seminářích o právu, zprostředkování zaměstnání či informace, které o právu přinášejí sdělovací prostředky. Na stránkách mohou studenti publikovat své práce, čímž projekt podle autorů přispívá k rozvoji jejich schopností a vědomostí.

Na projektu pracují studenti obou fakult již více než rok. Podpořil ho i rektor Západočeské univerzity Zdeněk Vostracký.

redakce ČTK

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.