redakce: Sleva pro školy

úterý 21. prosince 1999 ·

Firma Solidea Net Partner nabízí školám slevu na produkty fy CITRIX. Firma CITRIX nabídla všem subjektům v českém školství a ve vědecko-výzkumné základně 50% slevu svých produktů.


Nabídka je zatím časově omezena do 31.12., případně pokud Vás tento termín limituje,ozvěte se na níže uvedenou adresu. 

Vlastnosti produktů firmy CITRIX lze využít právě ve školství. Pro modernizaci Vaší počítačové učebny nemusíte provést a zaplatit upgrade každého počítače. Stačí nainstalovat program tenkého klienta a ten umožní práci na serveru s libovolnou aplikací. 

Pokud máte zájem o další informace o produktech firmy CITRIX nebo o možnostech jejich dodání a instalace, obraťte se prosím na tuto adresu:

Solidea Net Partner
Lojovická 414/33
142 00 Praha 4
Tel.02/61710595
mobil: 0602/ 366 149 - p. Štěpánek
E-mail: tomass@solidea.cz

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.