redakce: CD-ROM Literatura-maturita v kostce získal ocenění

pátek 12. listopadu 1999 ·

Český CD-ROM oceněn cenou Laureát TECHFILM´99".
Původní český CD-ROM Literatura - maturita v kostce vydaný Agenturou Modré stránky s.r.o. ve spolupráci s vydavatelstvím Fragment získal na letošním 37. Mezinárodním festivalu filmu o vědě, technice a umění TECHFILM ´99, který se konal v Hradci Králové, hlavní cenu "Laureát TECHFILM ´99" v soutěži multimediálních programů. CD-ROM Literatura - maturita v kostce je kompletní sbírkou znalostí z české i světové literatury od antiky do současnosti pro studenty všech středních škol. Způsobem zpracování je program vynikající učební pomůckou nejen pro přípravu k maturitní zkoušce, ale i k výuce literatury v hodinách českého jazyka na školách. 


V soutěži multimediálních programů byla dále udělena 3 čestná uznání. Čestné uznání za grafiku získal CD-ROM Encyklopedie energie, čestné uznání za CD-ROM jako prostředek k výuce získal disk Odborná angličtina v architektuře a čestné uznání za CD-ROM zpřístupňující výpočetní techniku dětem získal titul Broučci.

Hana Hejnová
Marketing Manager
Agentura Modré stránky s.r.o.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.