redakce: Školství na křižovatce

čtvrtek 1. července 1999 ·

Výroční zpráva o stavu a rozvoji výchovně vzdělávací soustavy v letech 1997 - 1998. Základní dokument o stavu a rozvoji výchovně vzdělávací soustavy, který předkládá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy veřejnosti, vládě a parlamentu. Ucelený pohled na ekonomiku, financování a změny výchovně vzdělávacího systému v kontextu sociálního a demografického vývoje společnosti. Zvláštní pozornost je věnována českému školství v mezinárodní perspektivě.

Publikace vydané ÚIV si můžete objednat na adrese Ústavu pro informace ve vzdělávání, Senovážné náměstí 26, 111 21 Praha 1, faxem na čísle 02-267137 nebo elektronicky.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.