O zrušení nebo zhuštění jarních prázdnin se podle Plagy nediskutuje

středa 20. ledna 2021 ·

O zrušení nebo zhuštění termínů jarních prázdnin se nyní nediskutuje. Na tiskové konferenci ve Sněmovně to řekl ministr školství Robert Plaga (za ANO). Prioritou je podle něj spíše vyřešit situaci žáků závěrečných ročníků základních a středních škol. V pondělí po jednání vlády Plaga uvedl, že i příští týden budou školy pokračovat v současném režimu výuky. Aktuálně jsou otevřené pouze mateřské a speciální školy a první a druhé třídy škol základních. Informuje ČTK.Celý text naleznete zde

5 komentářů:

Ivo řekl(a)...
20. ledna 2021 v 7:19  

,,,ano ano, nažeňte maturanty do školy a v březnu tady máme v pořadí čtvrtou vlnu, bravo!!
A pokud možno "sourodě" ať sedí ve třídě šest studentů z 30 studentů...a ostatní nebudou mít žádnou výuku, bravo podruhé!

Radek Sárközi řekl(a)...
20. ledna 2021 v 16:07  

Vzhledem k tomu, že MŠMT s nikým nediskutuje o ničem, tak ani o tomto tématu...

Ivo řekl(a)...
20. ledna 2021 v 16:26  

Otázkou bude, jak to "pojme" třetina důchodců učitelů.
Uklizečce s BC uznají kvalifikaci učitelky se zvýšením o 4 %?? Vítejte v ČR!

Unknown řekl(a)...
21. ledna 2021 v 21:25  

Nechystá se stávka proti tomuto neuváženému kroku vlády? Co na to školské odbory?

BP řekl(a)...
25. ledna 2021 v 19:41  

29.1. máme čerpat novou dovolenou. Máme to chápat tak, že se počítá s tím, že v létě budeme učit?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.