Žádná tabu před tabulí: Sexuální výchova - přihláška na školení

pátek 29. května 2020 ·

„Milí pedagogové, milé pedagožky, v rámci našeho nového projektu chystáme dvoudenní workshop zaměřený na výuku sociální sexuální výchovy. V této souvislosti bychom vás chtěli poprosit o zodpovězení některých otázek, které nám s organizací workshopu pomohou. V rámci workshopu budou pedagogům a pedagožkám představeny konkrétní plány 4 lekcí sociální sexuální výchovy. Všechny lekce budou sestavené ve dvou variantách - 45 minut a 90 minut a budou se věnovat následujícím tématům: souhlas a komunikace v sexuálních vztazích, sex a sexualita v kyberprostoru, seznamování a zdravé navazování vztahů a mýty a tabu o sexu a sexualitě,“ píšou pořadatelé workshopu z Konsentu.

Další informace a přihlášku naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.