2. česko-slovenská debata o nouzovém stavu ve vzdělávání. Dnes ve 13:00

čtvrtek 7. května 2020 ·

„V další debatě vedle sebe postavíme zřizovatele a ředitele škol na české a slovenské straně. Budeme se ptát: Jak ve své lokalitě spolupracují, jak zafungovaly jejich vztahy a komunikace v době krize. Po jaké podpoře obě strany volají? Co bude potřeba řešit v souvislosti se znovuotevíráním škol?“, nastiňuje výkonná ředitelka SKAV ČR Silvie Pýchová téma druhé česko-slovenské debaty. Bude jím Řízení a zřizování škol v současné situaci. Diskuze opět proběhne online, a to ve čtvrtek 7. 5. 2020 od 13 hod. 
Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.