Projekt Učíme online nabízí pomoc ředitelům, učitelům, žákům i rodičům

pátek 10. dubna 2020 ·

Kurzy pro učitele, ve kterých si v rámci online vyučování mohou vyzkoušet pozici žáka, pomoc ředitelům s nastavením online výuky na jejich školách, rady pro rodiče i žáky nabízí projekt Učíme online.Projekt Učíme online je komunitní aktivitou neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s komunitou GUG.cz, GEG ČR, Microsoft Studentské Trenérské Centrum, Microsoft Innovative Educator Experts, společnostmi Google ČR, Microsoft ČR a American Academy.

Aktuálně je v projektu zapojeno více než 200 dobrovolníků, kteří se o projekt aktivně zajímají a pomáhají – od sběru zkušeností od učitelů přes studenty škol až po ty, kteří aktivně pomáhají školám online vzdělání zprovoznit.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.