Zlatý Ámos – nominace jen do konce roku

čtvrtek 5. prosince 2019 ·

Jen do konce prosince mají žáci základních a středních škol možnost přihlásit svého nejoblíbenějšího učitele či učitelku do ankety Zlatý Ámos. Anketa o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos má už více než čtvrt stoletou tradici. „Za tu dobu jsme měli možnost poznat řadu úžasných pedagogických osobností,“ říká zakladatel ankety a její ředitel Slávek Hrzal.Ladislav Hrzal (msmt.cz)
Hrzal dodává:

„Nebýt učitelek a učitelů, kteří svou práci zvládají tak, že jsou svými žáky uznáváni, obdivováni a milováni, nemohla by existovat anketa o nejoblíbenějšího učitele. A stejně tak nebýt žáků a studentů, kteří jsou ochotní sepsat přihlášku a obhajovat své učitelky a učitele v regionálních kolech, v semifinále a společně s nimi účinkovat ve finále, neměl by realizační tým Zlatého Ámose co organizovat.“Další informace naleznete zde

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
5. prosince 2019 v 8:44  

No hezká soutěž. Ale není to trochu málo? Jediná odměna pro učitele, který dělá poctivě svou práci je doufat, že ho žáci nominojí na Zlatého Amose. Jinak je to jen o přidané práci a mizerné odměně za ni.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.