Školské odbory se dnes vyjádří ke středeční stávce – video od 11,00

pondělí 4. listopadu 2019 ·

Školské odbory se dnes společně se zástupci asociací ředitelů škol vyjádří ke stávce, kterou chystají ve středu kvůli nesouhlasu s výsledky vyjednávání o růstu učitelských platů. O vyhlášení stávky ve školách rozhodli odboráři v pátek. Podle místopředsedkyně školských odborů Markéty Seidlové by měla být celodenní a školy by měly zůstat zavřené. Ty, které nestihnou včas informovat rodiče a děti, by podle ní mohly omezit svůj provoz. Podle ministra školství Roberta Plagy i premiéra Andreje Babiše (oba ANO) není vyhlášení stávky na místě, když platy učitelům porostou. ČTK bude z tiskové konference odborů od 11:00 vysílat živý videopřenos.Celý text naleznete zde
Brífink bude přenášet také ČT24

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.