Na růstu platů se odboráři s premiérem nedohodli. Stávková pohotovost zatím trvá, jednání budou pokračovat

sobota 26. října 2019 ·

Po takřka dvouhodinovém jednání 25. 10. vedení odborového svazu, zástupců asociací ředitelů škol s premiérem A. Babišem za účasti ministra R. Plagy nedošlo k dohodě, jak realizovat 10% navýšení platů pedagogů na rok 2020. Premiér se spíše přiklonil k procentuálnímu navýšení tarifů místo plošného zvýšení pro všechny pedagogy o 2700 Kč, jak navrhl ministr.Jednání budou pokračovat v příštím týdnu. O výsledcích vás budeme průběžně informovat. Stávková pohotovost tedy trvá.

S pozdravem pěkného užití prázdnin

Vedení odborového svazu


Zdroj: Zpráva ČMOS

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.