Tomáš Chrobák - H-edu : Webinář 25.4.: Jak na práci s různě rychlými a nadanými žáky při hodině

úterý 23. dubna 2019 ·

Můžeme připravit a vést hodinu, tak aby v ní našel výzvy slabý, ale i nadaný žák? Jak nastavit funkční skupinovou práci v hodině? Jak pomoci žákům slabým? Jak aktivizovat žáky líné? Jaké typy úloh rozvíjí nadané žáky? Jestli Vám hlavou běží někdy tyto otázky, tak věříme, že webinář Vám některé zodpoví.

Webinář se koná ve čtvrtek 25. dubna od 8:00 do 22:00


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.