Instruktor praktického vyučování: 17. 4. 2019 volná místa v kurzu pro lektory

pondělí 1. dubna 2019 ·

Kurz Instruktor praktického vyučování je určen k proškolení lektorů, kteří mohou samostatně působit v rámci své školy a regionu a připravovat instruktory ve firmách podle potřeby. Účastníci kurzu mohou být jak učitelé odborného výcviku nebo teoretického odborného předmětu, ale také zástupci zaměstnavatelů, např. personalisté nebo interní školitelé či ti, kteří mají ve firmě na starosti vzdělávání žáků.

Od NÚV dostávají účastníci osvědčení o absolvování kurzu, ale též zdarma elektronickou verzi kurzu k dalšímu využití a úpravám podle potřeb školy a firmy. Povinností těchto proškolených účastníků je každoročně informovat NÚV o využití kurzu a o počtu proškolených instruktorů.

Zájemci se mohou přihlásit nejpozději do 5. dubna 2019.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.