Jaroslav Mašek: 10 zahraničních inspirátorů roku 2018

středa 16. ledna 2019 ·

V roce 2018 jsme se na Spomocníkovi setkali s řadou inspirátorů, kteří významně ovlivnili či stále ovlivňují dění ve vzdělávacích technologiích. Tato řada je opravdu dlouhá, a tak není jednoduché vybrat 10 jmen. Přesto jsem se o to pokusil a pro každý měsíc, vyjma těch prázdninových, vybral jedno jméno, které vystupuje z této řady.

Pojďme si je postupně představit a ve stručnosti zmínit, proč stojí za to si tyto osobnosti a články o nich znovu připomenout.Převzato z rvp.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.