Konference pro učitele společenskovědních předmětů: 100. výročí ČSR

úterý 20. března 2018 ·

Přední čeští a slovenští historici přiblíží účastníkům konference složitý proces vytváření společného státu Čechů a Slováků za 1. světové války a po jejím ukončení, poukážou na významné události a vyzdvihnou osobnosti, které se na formování státu podílely.

Celostátní konference se zahraniční účastí proběhne 4. dubna v Praze.

Součástí konference bude i putovní výstava Československé obce legionářské o vzniku samostatného Československa.

Konferenci pořádá Národní institut pro další vzdělávání ve spolupráci s MŠMT, Československou obcí legionářskou, Masarykovým ústavem a Archivem AV ČR.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.