Nabídka NIDV k šablonám pro mateřské a základní školy

středa 21. prosince 2016 ·

Národní institut pro další vzdělávání nabízí mateřským a základním školám vzdělávací programy, které je možné využít pro realizaci šablon. Některé z těchto programů jsou vhodné na objednání přímo do školy. Kurzy pro základní školy jsou zaměřené na inkluzi nebo rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti. Kurzy pro mateřské školy na osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů nebo individualizaci vzdělávání v MŠ.

Příklady kurzů zaměřených na inkluzi:

Cesty spolu – Komunikace mezi účastníky inkluzivního procesu (8 hodin) Cesty spolu – Motivační hodnocení žáků (8 hodin)
Cesty spolu – Od skupinové práce ke kooperaci (8 hodin)
Cesty spolu – Spolupráce asistenta pedagoga a učitele (8 hodin)
Cesty spolu – Tvorba individuálního vzdělávacího plánu (8 hodin)
Cesty spolu – Učební typy a styly, motivace žáků (8 hodin)
Cesty spolu – Začlenění znevýhodněného žáka do vyučovacího procesu (8 hodin)
Cesty spolu – Základní poznatky o autismu v praxi (8 hodin)
Cesty spolu – Zkušenost zprostředkovaného učení (8 hodin)
Cesty spolu – Pedagogická diagnostika a IVP (8 hodin)
Cesty spolu – Právní vědomí učitele a inkluze (8 hodin)
Cesty spolu – Učitel, manažer inkluzivní třídy (8 hodin)
Cesty spolu – Talentované dítě a jeho motivace (8 hodin)
Cesty spolu – Společně proti šikaně (8 hodin)


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.