Průvodce upraveným Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání

čtvrtek 17. listopadu 2016 ·

Průvodce mimo jiné poskytuje celkový přehled o úpravách RVP PV, informuje o vzdělávání dětí s přiznanými podpůrnými opatřeními, nabízí podklady pro tvorbu plánu pedagogické podpory (PLPP) a individuálního vzdělávacího plánu (IVP).


Průvodce je rozdělen na dvě části, v první jsou zveřejněny upravené části RVP PV a ve druhé jsou doporučení a náměty k úpravám, nebo tvorbě ŠVP, PLPP, IVP, ale také k předškolnímu vzdělávání dětí.

Na každé stránce Průvodce naleznete odkazy na úvodní stránku O průvodci a úpravách, na které se právě nacházíte, dále odkaz na Obsah RVP PV. Na některých stránkách jsou navíc odkazy na stránku s doporučeními k úpravám nebo tvorbě ŠVP Úpravy ŠVP, na Plány IVP a PLPP nebo odkaz na Specifika práce s dětmi s SVP. Na některých stránkách je navíc odkaz na Konzultační centrum a Diskuzní fórum.Samostatnými tématy jsou:

- Specifika práce s dětmi cizinci
- Specifika práce s dětmi se sluchovým postižením
- Specifika práce s dětmi s autismem
- Specifika práce s dětmi s ADD a ADHD
- Specifika práce s dětmi se zrakovým postižením


Celý Průvodce je ke stažení zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.