Mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2016 v Olomouci

pondělí 20. června 2016 ·

Čtvrtá mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2016 se bude konat v Olomouci v prostorách Přírodovědecké a Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v termínu 18.-19. října 2016. Konferenci pořádá certifikovaný Moodle Partner společnost PragoData Consulting, s.r.o. ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci, dalšími vysokými školami a sdružením EUNIS-CZ.

Součástí konference budou již tradičně workshopy, zaměřené na praktické využití LMS Moodle pro uživatele a administrátory, které jsou plánovány na termín 17. října 2016.

Máte-li zájem o aktivní účast na konferenci MoodleMoot.cz 2016, zašlete prosím svůj příspěvek prostřednictvím webu konference v sekci Call for papers.

Přednášky mohou být z široké škály možných témat. Mottem letošní konference je „Learning on the road“, přičemž mezi hlavní témata konference patří: M-learning, integrace Moodle, 70:20:10 - Moodle pro firmy, MOOC kurzy a další. Více o tématech konference najdete zde.

Pro všechny zájemce je zpřístupněna registrace: http://registrace.moodlemoot.cz/registrace. Využijte možnosti registrace za zvýhodněnou cenu do 30. 6. 2016.

Více na www.moodlemoot.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.