Video pro Eman

pátek 22. dubna 2016 ·

Video na podporu Eman Ghaleb od studentů Gymnázia Teplice.

2 komentářů:

BoBr řekl(a)...
22. dubna 2016 v 17:53  

Správně, jsem s vámi!

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
23. dubna 2016 v 14:01  

Souhlasila by Eman s rozvodem dle práva šária? (Možná ano, možná ne, to my nevíme)
Nakolik by Eman byla schopná říct ostatním muslimům, že Korán není dogma, které musí dodržet stůj co stůj?

http://zpravy.idnes.cz/rozvod-za-sekundu-islamske-pravo-saria-d9o-/zahranicni.aspx?c=A160420_2240470_zahranicni_hro

Toto jsou věci, které by mne u svobodomyslných (nenapadá mě lepší slovo) muslimů hodně zajímalo. Kam by se postavili v případě konfliktu. Nakolik jsou schopní se postavit proti nábožensky agresivním spoluvěřícím. Křesťanství to má (doufejme) v Evropě za sebou, ale to souvisí i s nízkým počtem praktikujících křesťanů (předpokládám). Je podobného chování schopen islám/muslimové? Dříve než vypukne náboženská válka a bude pozdě?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.