30. 4.: Khanova škola: Překladatelský maraton v Praze

pátek 15. dubna 2016 ·

Pomozte zpřístupnit videa Khan Academy českému publiku – hledají se dobrovolníci pro překladatelský maraton, který se koná v sobotu 30. dubna na FIT ČVUT v Praze. Cílem je během jediného dne přeložit co nejvíce videí.
Stačí mít angličtinu na komunikativní úrovni, s překladatelskými oříšky vám poradí přítomní překladatelé.

O dostatek energie na překlady bude postaráno – čeká na vás oběd a v průběhu akce bude k dispozici občerstvení.

Můžete si s sebou vzít svůj laptop – k dispozici je počítačová učebna, ale sluchátka si vezměte vlastní.

Pokud nemůžete odpoledne nebo si o víkendu rádi pospíte, stavte se aspoň na hodinu – každý kousek překladu se počítá. A nezapomeňte, akce je pro širokou veřejnost, nejen pro studenty. :) A hlavně, poznáte zajímavé lidi.

Za účast na maratonu je udílen certifikát!

Pár dní před akcí rozešleme dotazníky s registrací a výběrem oběda.

Nechcete o zlepšení vzdělání u nás jen mluvit, ale také pro to něco udělat? Přidejte se poslední dubnovou sobotu a staňte se součástí rostoucí komunity příznivců Khanovy školy. Po maratonu plynule přejdeme do blízké hospůdky.

Předběžně se registrujte na Facebooku.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.