Český rozhlas Plus: Je anonymita internetu nebezpečná?

neděle 17. ledna 2016 ·

Anonymita internetu je nebezpečná a měli bychom ji omezit, říkají mnozí, nejnověji český ministr vnitra. Co by to v praxi znamenalo, a je vůbec omezení online anonymity reálné? Pořad Online Plus moderuje David Slížek.

3 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
17. ledna 2016 v 20:51  

Anonymita internetu JE nebezpečná.
Ale její omezení je ještě nebezpečnější.

jir řekl(a)...
17. ledna 2016 v 21:05  

Nebezpečný je jenom blbec a to ze všech stran.

Unknown řekl(a)...
17. ledna 2016 v 22:51  

To vše je dělostřelecká příprava před frontálním útokem. Začne to zrušením předplacených karet na mobily (boj proti terorismu). Návrh Rady ministrů EU. Odklepnuto a schváleno. Bude to pokračovat masivní výměnou občanských průkazů za ty s čipem (prý to lépe ohlídá naše bezpečí). Zvýšením počtu "bezpečnostních kamer" na všech možných místech (ohlídání našeho bezpečí). Na řadě je tedy internet (boj proti terorismu, xenofobii, hulvátství, rasismu, nacismu,...).

Sakra, neměl ten Orwell ve svém románu "1984" nakonec pravdu? Velký bratr jak vyšitý.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.