Miroslav Suchý: Naučte své děti programovat

pátek 11. prosince 2015 ·

Přednáška z nedávné konference OpenAlt 2015, kterou autor uvedl takto: Sice nejsem vystudovaný pedagog, ale mám dvě dcery ve věku 5 a 7 let a učím je programovat. Jaké jsou dnes možnosti? Možností je velmi mnoho. Budu mluvit o výukových programech pro Linux, ale i těch, co jsou jako webové nebo Androidí aplikace. Ale také si ukážeme že to jde i úplně bez počítače.
Ke stažení:

Slajdy:PDF [1.66 MB]
Video:MP4 [379.87 MB], WebM [185.57 MB]
Audio:MP3 [17.85 MB]

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.