Kateřina Valachová: Vzdělávání všech dětí je důležité

úterý 3. listopadu 2015 ·

Vzdělávání dětí nedávám žádnou politickou barvu, jde nám o podporování každého dítěte, říká ministryně školství.

5 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
3. listopadu 2015 v 13:58  

To vše zařídí MŠMT v hrubě podfinancovaném, podivně organizovaném a hrubě feminizovaném školství? S Antipedagogy, dotačně nenasytnými neziskovkami a nefér jednajícími politickými partnery v zádech? Nezávidím paní ministryni ten chlív, který se snaží uklidit. Držím jí a českým školám palec. J. Týř

Vl.Václavík řekl(a)...
3. listopadu 2015 v 22:16  

Pane Týři, už jsem se Vás jednou ptal a odpovědi se nedočkal. Tak ještě jednou: Mohl byste být konkrétní v tom, které antipedagogy má MŠMT "v zádech"?

tyrjir řekl(a)...
4. listopadu 2015 v 10:01  

Vykazují nebo nevykazují některé výstupy NÚV znaky Antipedagogiky? J. Týř

Tajný Učitel řekl(a)...
5. listopadu 2015 v 14:45  

tyrjir je antipedagogy posedlý. Vidí je všude, i na mšmt.

tyrjir řekl(a)...
5. listopadu 2015 v 15:41  

Tajný Učitel(?) se, myslím, mýlí anebo klame:
- Antipedagogy nevidím například v Asociací speciálních pedagogů. Nevidím je mezi Pedagogy sužovanými uplatňováním bezosnovně konstruktivistických RVP. Nevidím je např. ve venkovských školách, kde si mají mizerně placení a dalšími nesmysly obtěžovaní Pedagogové s takovými RVP sami poradit. Slovo všude, myslím, není na místě.
- Ano. Antipedagogy vidím i v MŠMT, které takovéto RVP ani po tolika létech nedalo do pořádku. Co je na tom panu Tajnému divného?
Otázkou k případnému zodpovězení, myslím, je, z čeho pramení demagogie pana Tajného.
Jiří Týř

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.