12.-26.10.: Microsoft EDU Days

pondělí 14. září 2015 ·

Největší akce pro učitele v historii Microsoftu je tady – nepropásněte blížící se Microsoft EDU Days! Přijďte získat nové zkušenosti, nasát zkušenosti dalších českých učitelů či trendy v oblasti vzdělávání. Roadshow proběhne v průběhu října v osmi českých městech a přivítá více než 1000 účastníků. Buďte mezi nimi.


Každý účastník si odnese nové zkušenosti a inspiraci, získá slušivé tričko a hodnotný IT dárek.

Registrovat se můžete na www.roadshowproskoly.cz, počet míst je omezen!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.