Výzva 57 je tady: Vyhlášení výzvy k předkládání individuálních projektů ostatních – Oblast podpory 1.1

pátek 17. července 2015 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o finanční podporu individuálních projektů ostatních pro oblast podpory 1.1 – Zvyšování kvality ve vzdělávání, Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Celková částka alokovaná pro tuto výzvu činí 460 mil. Kč. Podmínky výzvy jsou stanoveny tak, aby projektovou žádost mohla podat a dotaci získat kterákoliv základní a střední škola se sídlem mimo hlavní město Prahu. Jednotlivé projekty lze sestavit v informačním systému Benefit7 prostřednictvím výběru předem nastavených šablon klíčových aktivit.


Datum ukončení výzvy: 28. 8. 2015 ve 13,00 hodin.

Všechny projektové žádosti musí být nejpozději do tohoto termínu předloženy v listinné podobě na odbor CERA Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Žádosti doručené po termínu ukončení výzvy budou automaticky vyřazeny. Rozhodující je datum a čas doručení zásilky, nikoliv datum a čas jejího podání na poště.

Důležité dokumenty pro žadatele:


  • ikona souboruVyzva_c 57
  • ikona souboruPrirucka pro zadatele a prijemce_vyzvy_c57
  • Pro bezproblémovou práci s formulářem žádosti je nutné dodržovat postupy a pravidla, jež naleznete v příručce „Jak vyplnit projektovou žádost výzvy č. 57 (Unit Cost), oblasti podpory 1.1 OP VK ve webové aplikaci Benefit7“ zde: ikona souboruJak vyplnit webovou zadost 1.1 OP VK. Zvláštní pozornost věnujte např. kapitole 2.5 Zadání nevalidních dat (vč. zveřejnění hesla pro zadání nevalidních údajů) nebo kapitole 2.10 Účty (seznam čísel účtů zřizovatele II. Kraj).

Heslo pro zadání nevalidních údajů: vyzva57

Výzva bude v aplikaci Benefit7 zveřejněna dne 27. 7. 2015, 10 hod.

Problematika výběrových řízení je pak detailně popsána zde: ikona souboruVyberova rizeni_Benefit7_Postupy

Kontakty:
S dotazy týkajícími se vyplnění webové žádosti v aplikaci Benefit7 kontaktujte help_opvk@msmt.cz (help_opvk@msmt.cz).

V případě dalších dotazů se obracejte na příslušnou kontaktní osobu ŘO OP VK, dle svého kraje:


Kraj
Jméno projektového manažeraTel. č.
JihočeskýŠopinec Milan, Bc.234 814 410
JihomoravskýOndroušková Eva, Mgr.234 814 250
KarlovarskýPoustelníková Lucie, Ing.234 814 281
KrálovéhradeckýVyskočilová Kateřina, Bc.234 814 362
LibereckýBurkertová Tereza, Ing.234 814 231
MoravskoslezskýKemzová Ingrid, Mgr.234 814 424
OlomouckýGrusz Filip, Ing.234 814 291
PardubickýKošková Alena, Ing.234 814 282
PlzeňskýSmrčková Miroslava, Ing.234 814 309
StředočeskýSolničková Klára, Bc.234 814 277
ÚsteckýJanatová Anna, Ing.234 814 491
VysočinaVodička Radovan234 814 355 
ZlínskýGrusz Filip, Ing.234 814 291

Vzhledem k množství potenciálních žadatelů může docházet k nedostupnosti telefonického kontaktu. Z tohoto důvodu doporučujeme volit raději e-mailovou komunikaci.

Kontaktní e-mail je ve tvaru: jmeno.prijmeni@msmt.cz

7 komentářů:

Unknown řekl(a)...
17. července 2015 v 16:46  

Jejej, organizace školního roku je na většině škol hotová již zhruba od dubna. Nevím jak to paní řídící navlékne. To bude zase slz. Ostatně šablona č.4 dá učitelům Aj/Nj/Fj pěkně zabrat. O tom není v rámci pracovní morálky žáků na druhém stupni pochyb.

Eva Adamová řekl(a)...
17. července 2015 v 18:06  

Na naší škole by byl asi větší problém s pracovní morálkou nedotknutelných angličtinářů, o tom také není pochyb.

Unknown řekl(a)...
17. července 2015 v 18:19  

Kdo bude vyhodnocovat efektivitu vlozenych penez do ucitelu? Koho zajima, jestli maji ucitele cizi jazyk, ktery vyucuji, na urovni C1? Kolik reditelu rozumi vyuce anglictiny? Moc jich neni, platu se?

Marek Adler řekl(a)...
17. července 2015 v 20:23  

Do 28. srpna? Takže mají učitelé a ředitelé na zpracování třeba jen den a půl po návratu do školy
školy. To bude ohromná kvalita.

Unknown řekl(a)...
17. července 2015 v 21:29  

A kdy bude nějaký projekt, aby se nevyhazovaly stamilióny?
Školy potřebují stroje, nástroje,... které jsou moderní.

Unknown řekl(a)...
18. července 2015 v 11:47  

pro ty, co ještě nepochopili ,jedná se o půl miliardy určené k tunelingu a odkloningu,sama škola je na samém dně pyramidy

Unknown řekl(a)...
18. července 2015 v 14:51  

18. července 2015 11:47

S tím snad máme již dávno své zkušenosti. Tvorba ŠVP toho byla krásným příkladem. Zdroj financí vysýchal a vysýchal směrem dolů a nakonec vyschl. A na obyčejné učitele čekalo 0% ohodnocení a hromada práce navíc.
Ostatně ani EU peníze školám, výzva 51,56,57, kariérní řád, InspIS nejsou zrovna zářným příkladem. Jde o obrovskou snahu MŠMT vyčerpat evropské peníze za každou cenu. Někteří si slova předsedy vlády vzali více jak za své.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.