E-kniha pro vás: Tělesná výchova a sport ve školách v Evropě

úterý 2. června 2015 ·

Publikace Tělesná výchova a sport ve školách v Evropě mapuje situaci tělesné výchovy a sportovních aktivit ve školách v 30 evropských zemích. Zpráva zahrnuje primární a nižší sekundární vzdělávání a poskytuje přehled o následujících tématech: národní strategie a rozsáhlé iniciativy, postavení tělesné výchovy v národních vzdělávacích plánech a v řídicích dokumentech, doporučená roční časová dotace, hodnocení žáků, vzdělávání učitelů, mimoškolní aktivity a plánované reformy. Tato studie je výsledkem důkladné analýzy primárních údajů, jež poskytla národní oddělení Eurydice, a lze ji chápat jako první pokus Evropské komise zjistit hlavní znepokojivé i silné stránky tělesné výchovy ve školách v evropských zemích.
Publikace ke stažení

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.