Když se narodí zlo: Kolika osudů se dotkne? Aneb Krotitel Camilly Lackberg je tady!

pondělí 11. května 2015 ·

Po roce se fanoušci severské krimi opět dočkali. Oblíbená švédská autorka přichází s novým detektivním románem a nemohla jeho vydání načasovat lépe. Období dovolených se blíží – a jak lépe strávit chvilky odpočinku, než s dobrou knihou v ruce?

Krotitel: Příběh, ze kterého vás bude mrazit

Nový román Krotitel z pera královny severské detektivky vypráví příběh detektivů Eriky Falckové a Patrika Hedströma. Tentokrát se pouštějí do vyšetřování rodinné tragédie, která má možná děsivější pozadí, než se na první pohled zdálo. Případ odstartuje autonehoda – na zasněžené silnici u lesa srazí auto polonahou a dezorientovanou dívku. Ukáže se, že je to patnáctiletá Victoria, která před čtyřmi měsíci beze stopy zmizela. Po ohledání vyjde najevo, že s ní bylo během jejího věznění brutálně zacházeno.

Tip: Camilla Lackberg se nechala slyšet, že je na Krotitele velmi pyšná a bude na delší dobu její poslední počin. Nebojte se, Camilla nenechává své fanoušky smutnit – najdete ji na facebooku a dalších sociálních sítích. A pokud se také toužíte stát spisovatelkou, na jejích webových stránkách dokonce najdete školu psaní krimi románů.

Victoria však nebyla jediná unesená dívka a Patrik Hedström se tak společně s kolegy z celého kraje snaží co nejrychleji vypátrat pachatele, zatímco Erika Falcková navštěvuje ve vězení Lailu Kowalskou, která byla před třiceti lety odsouzena za vraždu násilnického manžela. Erika chce o Laile napsat knihu, ta však odmítá o události mluvit. Erika získává podezření, že se Lailina rodinná tragédie odehrála trochu jinak. Jaké tajemství Laila skrývá? A jak souvisí třicet let starý případ se smrtí nebohé Victorie?

Pokud máte rádi detektivky, rozhodně si tento mrazivý román nenechte ujít! S 20% slevou jej do konce května zakoupíte přímo od vydavatele na www.albatrosmedia.cz.

Prolistujte si ukázkovou kapitolu:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.