Sleva 20 % na vše - Na Albatrosmedia.cz slavíme březen - měsíc knih, čtenářů a internetu

středa 4. března 2015 ·
Březen, za kamna s knížkou vlezem. Líbí se vám tato představa příjemně stráveného času s dobrou knížkou od Albatrosmedia.cz?

Oslavte s námi měsíc knih, čtenářů a internetu a pořiďte si v březnu jakoukoliv knihu v našem e-shopu se speciální slevou 20 %.

Více než 5000 titulů přímo od vydavatele, s okamžitou expedicí a nyní za speciální cenu.

Platí pouze 1. 3. - 31. 3. 2015 na Albatrosmedia.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.