13. 3.: Káva a vzdělávání - O  a motivaci dětí

úterý 10. března 2015 ·

O svém putování za výchovou, která udržuje dětskou motivaci, děti rozvíjí a pomáhá dětem vyrůst ve zdravé osobnosti, promluví Lukáš Šlehofer, kterého se můžete ptát na cokoli, co vás bude k tématu zajímat.


Další setkání cyklu Káva a vzdělávání s přednáškou O  a motivaci dětí se uskuteční 13. března 2015 od 8:30 ve Scio.


1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
10. března 2015 0:34  

Dětem pomáhá vyrůst ve zdravé osobnosti především podnětné a zdravé prostředí jejich vlastní rodiny. Sama škola, ani nic jiného to nespasí, ani kdyby se samou péčí přetrhla.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.