12. 12.: Setkání Káva a vzdělávání na téma Kdy technologie vzdělávání podporuje?

čtvrtek 4. prosince 2014 ·

Přijďte na poslední letošní Kávu a vzdělávání do Scio! Tentokrát se budeme bavit o technologiích ve výuce a v životě dětí. Tématem vás provede Martin Drnek.

Ranní setkání nad kávou s krátkou přednáškou na zajímavé téma a následnou diskusí. Chceme si s vámi povídat o vzdělávání, výchově, školství a zajímavých trendech. Začněte den s trochou inspirace, protože ráno dělá den! Pokud chcete dostávat pozvánky na další setkání nebo máte námět na další téma, pište na kava@scio.cz.
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.