mINi-projekty - Tvořte s námi IN-Generation

sobota 8. listopadu 2014 ·

Spolupracujte na mINi-projektech, jejichž cílem je zapojit učitele a žáky do tvořivé práce s IN-Generation materiály. MINi-projekty jsou určené pro práci třídních týmů – učitelů a žáků.
Projekt IN-Generation nabízí:
 • Předkládáme tři varianty „mINi-projektů“, které mohou učitelé se žáky (nebo dokonce s rodiči) realizovat.
 • Účastníky, kteří odevzdají mINi-projekty respektující níže uvedená kritéria, slosujeme a oceníme odměnami. Zvláštní cenu získá mINi-projekt hodnocený porotou jako obzvlášť inovativní, tvořivý, přínosný praxi a činnostně zaměřený.
 • Všechny materiály naplňující uvedená kritéria budou součástí portfólia webu IN-Generation a přístupné dalším učitelům.

Kritéria zařazení mINi-projektu

 • odevzdání požadovaných odpovědí na body 1–4 (A)
 • odevzdání dokumentace (B) – doložení využití vzdělávacího materiálu (aktivity) v praxi
 • srozumitelnost postupu „jak jste s materiálem pracovali“
 • osobní (či vícenásobná) zkušenost z aplikace vzdělávacího materiálu (aktivity)
 • zapojení žáků, rodičů

Kritéria zvláštní ceny poroty

 • inovativnost
 • tvořivost
 • přínos praxi
 • činnostní zaměření

Forma odevzdání mINi-projektu

Zašlete nám mailem na adresu ahoj@in-generation.cz textový dokument s odpověďmi na body A. V příloze mailu pošlete dokumentaci B – fotografie. Video doporučujeme umístit na internet (na web školy, na YouTube apod.) a poslat nám odkaz, případně se na způsobu předání domluvíme jinak!

K účasti na mINi-projektech se prosím zaregistrujte zde do 15. listopadu 2014.

Hotové mINi-projekty nám zašlete do 30. 11. 2014.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, zveme vás do naší online komunity IN-Gen klubovna pro zapojené školy na Google +, kde naleznete prostor pro otázky, nápady i rady a zkušenosti ostatních.

Můžete také psát na ahoj@in-generation.cz

Informace ke stažení v PDF

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.