Nové číslo časopisu Škola all inclusive

pátek 24. října 2014 ·

V říjnu vydala o. p. s. Člověk v tísni společně s Univerzitou Palackého již čtvrté číslo časopisu Škola all inclusive, který vznikl v rámci projektu Systémová podpora inkluzivního vzdělávání.

Časopis je věnován Katalogům podpůrných opatření a tomu, jak učitelům usnadní výuku žáků, kteří ve výuce selhávají - ať už kvůli tělesnému handicapu, mentálnímu postižení či zdravotnímu a sociálnímu znevýhodnění. Přečtěte si například příběh studenta Sahraba, který se z afghánské vesnické školy dostal až na české gymnázium, rozhovor se speciální pedagožkou Zuzanou Žampachovou o vzdělávání dětí s autismem nebo příběh žákyně Žanety s těžkým zdravotním postižením, která je zcela odkázána na pomoc ostatních, ale počítá jako kalkulačka.

Časopis si přečtěte online nebo si ho můžete stáhnout ve formátu PDF.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.