30. 10.: Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání

čtvrtek 16. října 2014 ·

Zveme zájemce o téma uznávání neformálního vzdělávání na IV. kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání, který je součástí realizace projektu K2 – kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání. Záštitu akci udělil předseda Senátu Parlamentu ČR pan Milan Štěch.


Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání se uskuteční ve čtvrtek 30. října 2014 od 9.00 hodin v Praze, v prostorách Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR.

Diskutovat se bude o společenské prospěšnosti neformálního vzdělávání a jeho uznávání, o uznávání neformálního vzdělávání ze strany státu, o uznávání neformálního vzdělávání ze strany vzdělavatelů a zaměstnavatelů a o uznávání kompetencí rozvíjených prostřednictvím neformálního vzdělávání samotným jedincem, účastníkem volnočasových aktivit.

Účast přislíbili zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, zástupci vzdělavatelů, zaměstnavatelů i zástupci nestátních neziskových organizací.

V případě zájmu o účast nás kontaktujete na e-mail kratinohova@nidv.cz nebo telefonicky na tel. č. +420 222 122 285.

Pozvánku naleznete zde.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.