Kuchařka ze Svatojánu

pondělí 15. září 2014 ·

Kuchařka ze Svatojánu se zabydlela v českých kuchyních. Zamilovali jsme si její netradiční pojetí tradičních receptů, její smysl pro humor i zajímavé postřehy. Vy ji ještě neznáte?

Kuchařka ze Svatojánu a její foodblog Výtvarnice na volné noze, která fotografuje, vyrábí vlastní kosmetiku, studuje starodávné recepty a následně je modifikuje, si před dvěma lety založila blog. Ten byl původně určen především jejím kamarádkám, které obdivovaly její kulinářské umění. Netrvalo dlouho a tuto svéráznou kuchařku si našly tisíce lidí, kteří rádi zkouší nové chutě.Inspiraci čerpá ve starých kuchařkách a upravuje podle vlastních nápadů. Její recepty sice čerpají z tradiční české kuchyně, ale masa se v nich nedočkáte – Kuchařka ze Svatojánu je totiž vegetariánka. Její recepty si získaly nejen vegetariány a vegany, ale každého, kdo chce zkoušet tradiční chutě v moderním provedení.

Kuchařka ze Svatojánu sepsala své recepty do výpravné knihy, která obsahuje 282 receptů a 648 fotografií. 

Doporučená cena 399 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte na www.albatrosmedia.cz.

Ukázky stran:


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.