Vyznejte se v sousedských sporech

úterý 12. srpna 2014 ·

Neztrácejte nervy kvůli otravným sousedům a přečtěte si, jak na ně

Sousedské spory bývají obvykle velmi nepříjemné a na tom nový občanský zákoník nic nezmění. Ovšem dobrá zpráva je, že nová právní úprava je stran sousedských sporů mnohem obsáhlejší než ta předchozí a v mnoha ohledech je vysoce konkrétní. Abyste se nemuseli pročítat celým občanským zákoníkem, přiblíží vám možnosti řešení sousedských sporů tato publikace.

Co se v knize například dozvíte:

  • Kdy musíte povolit sousedovi vstup na váš pozemek.
  • Co dělat, když padá sousedovo ovoce na vaši zahradu.
  • Jak reagovat na schválnosti sousedů.
  • Jak se bránit parkování na soukromém pozemku.
  • Co dělat, když vás obtěžují sousedova zvířata.
  • Jak řešit nesrovnalosti vznikající ze společné přístupové cesty.
  • Co dělat, když vás sousedi obtěžují hlukem či kouřem?
Doporučená cena 99 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.  

Ukázky stran: 

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.