E-kniha pro vás: Předběžná zpráva o nezaměstnanosti čerstvých absolventů škol ke konci dubna 2014

úterý 12. srpna 2014 ·

Počty nezaměstnaných absolventů škol i průběh jejich absorpce trhem práce jsou stále do značné míry determinovány průběhem ekonomické krize, včetně jejího doznívání. V obdobích ekonomické prosperity (do roku 2008) byla situace na trhu práce poměrně příznivá i pro absolventy škol. Po prázdninách počty nezaměstnaných absolventů sice pravidelně nabývaly vysokých hodnot vlivem přílivu čerstvé vlny nových absolventů, jejich počet však v průběhu roku výrazně klesal tak, jak postupně nacházeli své pracovní uplatnění.
Zpráva autorů Ing. Mgr. Pavly Paterové a Ing. Jiřího Vojtěcha z NÚV, ke stažení

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.