Ministr vyhlásil prázdninovou soutěž pro dětské tábory

pondělí 28. července 2014 ·

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek během své návštěvy dětského prázdninového tábora u Jesenice na Rakovnicku vyhlásil prázdninovou soutěž o nejzajímavější celotáborovou hru pro děti z dětských táborů. „Rád bych jako ministr podpořil nápaditost při vymýšlení celotáborových her, v obecnější rovině bych chtěl ocenit aktivní přístup k vytváření volnočasových aktivit dětí,“ uvedl ministr Chládek.


Pravidla soutěže MŠMT o nejzajímavější celotáborovou hru

  1. Soutěž je určena všem organizacím, které pořádají letní tábor pro děti ve věku 6-18 let.
  2. Soutěže se může zúčastnit jakákoliv organizace, která v době od 1. července 2014 do 31. srpna 2014 pořádá letní tábor.
  3. Do soutěže se může přihlásit organizace sama prostřednictvím svého zástupce nebo ji může přihlásit kdokoliv jiný, kdo se tábora účastnil jako vedoucí nebo účastník.
  4. Celotáborová hra bude vyhodnocena na základě zaslaných nominací. Nominace se zasílají elektronicky na e-mailovou adresu soutez@msmt.cz. Každá nominace musí obsahovat:  stručný popis celotáborové hry, nejzajímavější zážitek z této hry, fotografii nebo obrázek, které by doplňovaly popis táborové hry.
  5. Uzávěrka soutěže je 31. srpna 2014.
  6. Vyhodnocení provede odbor pro mládež MŠMT prostřednictvím hodnotící komise.
  7. Hodnotící komise vybere pět nejzajímavějších celotáborových her do užšího finále. Celkového vítěze poté vybere pan ministr.
  8. S výsledky budou soutěžící seznámeni do 19. září 2014.
  9. Vyhlášení vítězných organizátorů táborů proběhne na MŠMT v průběhu září 2014.
  10. Účastníci soutěže souhlasí s publikováním zaslaných materiálů organizátorem soutěže dle jeho uvážení.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny v průběhu září a cenu předá zástupcům vítězného tábora ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek.

[*] Celotáborovou hrou je tematicky zaměřená hra prolínající se většinou aktivit, které se odehrávají během konání letního tábora

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.