4. ročník komiksové soutěže pro školy Bohouš a Dáša mění svět

pondělí 23. června 2014 ·

Program Varianty společnosti Člověk v tísni vyhlašuje 4. ročník soutěže pro žáky a studenty základních a středních škol s názvem Bohouš a Dáša mění svět. Nebuď Guma a zapoj se taky! Účastníci se za pomoci vlastních komiksů mohou vyjádřit k současným společenským problémům. Nejlepší komiksy budou vybrány odbornou porotou a odměněny zajímavými cenami. Součástí soutěže bude i veřejná výstava nejlepších prací coby jedna z doprovodných akcí KomiksFestu 2014.

Podrobný popis a přesná pravidla soutěže jsou v letáku k soutěži a přílohách. V případě dotazů pište nasoutez.varianty@clovekvtisni.cz nebo volejte na telefonní číslo (+420) 222 350 830.

Napište si o plakát k soutěži ve velikosti A2, který můžete vyvěsit ve škole! Rádi vám ho zašleme.

Sborník nejlepších soutěžních komiksů z 1. ročníku si můžete stáhnout zde: http://www.varianty.cz/index.php?id=16&item=107

Jak vypadala soutěžní dílka vloni, se můžete podívat na http://www.respektneboli.eu/zaci-a-studenti/soutez

Komiksová soutěž byla podpořena z prostředků České rozvojové agentury a Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR.

Ke stažení

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.