MŠMT: Rozvojový program na podporu školních psychologů a školních speciálních pedagogů ve školách a  metodiků – specialistů ve školských poradenských zařízeních

pátek 18. dubna 2014 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje Rozvojový program na podporu školních psychologů a školních speciálních pedagogů ve školách a metodiků – specialistů ve školských poradenských zařízeních v roce 2014.

„Cílem a přínosem rozvojového programu je zvyšování kvality vzdělávání spočívající v zajišťování podpůrných a vyrovnávacích opatření pro žáky základních a středních škol,“ říká ministr školství Marcel Chládek s tím, že školám budou poskytnuty finanční prostředky na mzdy pro školní psychology a speciální pedagogy ve výši 50 milionů Kč. Částka bude rozdělena na jednotlivé kraje podle počtu žáků na základních školách. Školská poradenská zařízení pak z těchto prostředků dostanou od ministerstva školství příspěvek na činnost metodiků – specialistů.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.