Soutěž Sto slov o ČESKÉ HUDBĚ v anglickém jazyce

čtvrtek 27. února 2014 ·

Žáci ve věku od 10 do 17 let mají za úkol napsat článek o délce maximálně sto slov o české hudbě v anglickém jazyce. Mohou psát o klasické i moderní hudbě, co se jim z české hudby líbí i nelíbí nebo proč byla česká hudba zvolena jako světové výročí. Článek by měl být určený pro zahraničního čtenáře. Soutěžní články bude hodnotit odborná porota, v každé kategorii ocení tři příspěvky a vítěz každé kategorie obdrží tablet Google.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.