Langevo vás naučí šest světových jazyků

čtvrtek 27. února 2014 ·

Cizí jazyky se stávají nedílnou součástí našich životů. Úspěšné studium však spočívá v neustálém rozšiřování slovní zásoby. Se správnou motivací k učení šesti světových jazyků pomáhá web Langevo.com.

Langevo je vzdělávací fantasy aplikace, která přistupuje k učení jazyků hrou. Kombinací herních principů a přirozené motivace podporuje zábavné učení. Respektuje paměťovou křivku a zefektivňuje opakování slovíček.

S Langevo je možné nově studovat již 6 světových jazyků. Ke stávající angličtině, španělštině a češtině nově přibyla francouzština, němčina, portugalština. Slovní zásobu, čítající již 10 tisíc slovíček, je možné studovat v jakékoliv kombinaci jazyků.

Tým tvoří 8 lidí a několik jazykových nadšenců. “Od spuštění v září 2013 má Langevo tisíce uživatelů a stalo se hojně využívanou pomůckou ve výuce jazyků. Ověřováním slovní zásoby dbáme na její kvalitu, slovíčka doplňujeme zvukovými nahrávkami a obrázky,” říká Tomáš Holub, zakladatel projektu.

Hraním několik minut denně se učení stává zábavou a výrazně rozšiřuje slovní zásobu. Více na http://langevo.com.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.